O nás / o firme

Firma vznikla v roku 1992 v Prešove ako zámočnícka dielňa. Jej hlavnou činnosťou v tomto období bolo zasklievanie balkónov. Okrem toho postupne pribúdali iné činnosti a dnes má firma v ponuke široký repertoár služieb. Ponúka výrobu a montáž akýchkoľvek kovových (oceľových) konštrukcií, schodov, prístreškov, presklených stien, plotov, brán a zábradlí, pokrývanie plochých striech fóliou Sika, ale aj rôzne iné činnosti podľa konkrétnej požiadavky zákazníka. V repertoári ponúkaných služieb ostalo aj zasklievanie balkónov, ktoré v súčasnosti nahradila skôr výmena a renovácia balkónových zábradlí a výroba a montáž visutých balkónov.

Pracujeme s kovom aj nerezom, používame výplne z lexanu a zo skla.

Fungujeme na základe objednávok od zákazníkov. Na každú objednávku vopred vypracujeme rozpočet, a až po jeho schválení pristupujeme k realizácii projektu. Realizujeme požiadavky od súkromných osôb, ale aj firiem.

A prečo práve my ? Ponúkame serióznosť, kvalitné služby za primerané ceny, 20 rokov skúseností, odborné poradenstvo a maximálnu flexibilitu. Naším hlavným krédom je splnenie snov, predstáv a požiadaviek zákazníka k jeho maximálnej spokojnosti. Samozrejmosťou sú množstevné a vernostné zľavy.

Za 20 rokov činnosti si firma získala veľa spokojných zákazníkov, a preto veríme,
že sa nimi stanete aj Vy.