Naše služby

→ SCHODY
Vyrobíme pre vás schody - točité či rovné, konštrukciu či komplet.

→ PRÍSTREŠKY
Lexanové a plechové prístrešky - nad vchody, schodiská i balkóny - kdekoľvek, kde to potrebujete. Vyrobíme pre vás aj rôzne iné striešky a parapety.

→ KOVOVÉ (oceľové) KONŠTRUKCIE a ZÁMOČNÍCKE PRÁCE
Ponúkame výrobu a montáž akýchkoľvek kovových (oceľových) konštrukcií - prístreškov, pergol, altánkov, ale aj stavebných konštrukcií a nosníkov - pošlite projekt alebo návrh, či prekonzultujte s nami telefonicky svoju požiadavku - vyjdeme vám v ústrety.

→ VISUTÉ BALKÓNY A RENOVÁCIA STARÝCH BALKÓNOV
Vykonávame renováciu starých balkónových zábradlí, výmenu zábradlí za nové - podľa vašej predstavy - nerezové, sklenené, lexanové atď.
Vykonávame montáž visutých balkónov - spravíme balkóny tam, kde neboli - kompletne zabezpečíme projekt, statické posúdenie a montáž.

→ KOVANÉ BRÁNY, PLOTY
Vyrobíme pre vás akékoľvek kované alebo nerezové ploty a brány podľa vašich požiadaviek a návrhov, automatické brány s pohonom, aj brány bez pohonu, bráničky a pod. Samozrejmosťou je aj profesionálne poradenstvo, zameranie a montáž. Vyrobíme klasiku, ale aj najnovšie trendy, používame nové technológie a materiály. Pracujeme aj s nerezom.

→ ZÁBRADLIA
Vyrobíme pre vás akékoľvek zábradlia - na schody, na terasu, na gánok, na balkóny - kované, nerezové, sklenené, bezrámové, lexanové. Samozrejmosťou je poradenstvo, zameranie a montáž.

→ POKRÝVANIE ROVNÝCH STRIECH FÓLIOU SIKA
Pokrývame strechy fóliou Sika - s ukotvením alebo naväzením kameňa, či hliny. Máme bohaté skúsenosti s izoláciou a pokrývaním striech bytových domov. Pre prácu s touto fóliou máme certifikát.

→ KUPOLY NA STUDNE
Vyrobíme akúkoľvek kupolu na vašu studňu, ktorá bude ozdobou vašej záhrady pri dome, či na chalupe. Stačí si vybrať.

→ KOVANÉ VÝROBKY
Vyrobíme pre Vás akékoľvek kované výrobky podľa vašich predstáv - kované garniže, svietniky, svadobné svietniky a dekorácie, bytové dekorácie, kované lustre, záhradné dekorácie a pergoly, darčekové predmety a iné. Skúste zadať požiadavku - dohodneme sa.